Pozycjonowanie stron www to w dalszym ciągu jedna z najefektywniejszych, a jednocześnie najtańszych metod e-marketingu. Z nami osiągniesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach! Cechuje nas sumienność, doświadczenie i odpowiedzialność. Jesteśmy zespołem freelancerów Seo, nie zatrudniamy marketingowców w celu ciągłego poszukiwania klientów. Poszukujemy firm nastawionych na satysfakcjonującą i skuteczną współpracę. Kontaktując się z nami telefonicznie zawsze rozmawiasz ze specjalistą SEO z wieloletnim stażem, a nie z przedstawicielem handlowym. Bardzo często już pierwsza rozmowa z nami rozjaśnia wiele wątpliwości i pozwala Państwu zdobywać wiedzę w zakresie skutecznego pozycjonowania. 

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Osiągnięcie przez klienta jak najlepszego/najszybszego zwrotu z inwestycji jest dla nas priorytetem. Jednocześnie staramy się, aby nasze działania pozostawały w zgodzie z wytycznymi Google. W naszej pracy nie szukamy 'dróg na skróty'. Pracujemy sumiennie i uczciwie. W całym procesie dbamy o dobry kontakt z klientem. 

Pozycjonowanie stron krok po kroku:

Pozycjonowanie wywiad

1. Analiza potrzeb klienta. 

Na tym etapie poświęcamy czas na wspólną analizę oczekiwań. Staramy się zrozumieć jaka jest tematyka strony internetowej? Jaka jest grupa docelowa, do której będziemy chcieli dotrzeć poprzez pozycjonowanie strony? 

Szukanie słów do pozycjonowania

2. Poszukiwanie słów kluczowych.

Na podstawie otrzymanych od Państwa słów kluczowych, na które chcielibyście pozycjonować stronę dokonujemy analizy tendencji wyszukiwań w Google. Korzystając z systemów badających trendy wyszukiwań określamy, jakie słowa kluczowe są warte pozycjonowania, a na które można położyć mniejszy nacisk. Jako przykład może posłużyć fraza "Pozycjonowanie Lublin". Hasło to miesięcznie jest wpisywane w wyszukiwarkę Google średnio 480/mc. Niemniej to nie jedyne hasło, którym ludzie w Lublinie posługują się, by odnaleźć firmy od pozycjonowania stron. Wyszukiwane jeszcze są następujące frazy: pozycjonowanie strony Lublin 390/mc, pozycjonowanie stron www Lublin 180/mc, seo Lublin 50/mc, pozycjonowanie stron internetowych Lublin 50/mc. Tak przygotowana analiza pozwala na celowe działania SEO. Każdą z tych fraz dodajemy do monitoringu pozycji w Google - codziennie odnotowywanie wszystkich pozycjonowanych fraz pozwala na kontrolowanie postępów w widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

ikonka - kwadraciki

3. Analiza pozycjonowania konkurencji.

Za pomocą specjalistycznych narzędzi SEO dokonujemy analizy działań konkurencji, która wyświetla się wysoko na wybrane przez nas hasła - ich strona internetowa jest już pozycjonowana, więc są przed nami krok do przodu. Na podstawie analizy ich metod pozycjonowania możemy ustalić jakie kroki my musimy podjąć, by ich przeskoczyć w wynikach wyszukiwania. Analiza obejmuje strukturę i treści na stronach internetowych, a także profil linków pozycjonujących. Podczas analizy bierzemy pod uwagę mnóstwo kwestii technicznych związanych z prawidłowym postrzeganiem przez Google stron internetowych konkurencji, a badanie pozyskiwanych przez nich linków pozwala dość precyzyjnie określić, jakie działania i w jakim natężeniu powinniśmy realizować by osiągnąć sukces. 

Audyt Seo Strony

4. Audyt SEO oraz optymalizacja pozycjonowanej strony.

Według oficjalnych informacji przedstawicieli Google istnieje co najmniej 200 różnych czynników rankingowych wpływających na pozycjonowanie. Ogromny wpływ na widoczność strony w tzw. bezpłatnych wynikach wyszukiwania ma jej budowa. Przeprowadzamy audyt SEO, w którym zalecamy optymalizacje techniczne, modyfikacje struktury strony, tworzenie tekstów, itp. dzięki którym strona będzie przygotowana do pozycjonowania. Działania te podejmujemy w takim zakresie, by pozycjonowana strona lepiej prezentowała się w Google niż strony internetowe konkurencji. Pozycjonowanie przebiega najskuteczniej, gdy audyt SEO wykona się jeszcze na etapie projektowania graficznego strony www. 

Linki pozycjonujące

5. Link Building.

Jednym z najistotniejszych czynników mających wpływ na pozycjonowanie strony jest ilość oraz jakość odnośników prowadzących do niej z innych stron internetowych. Prowadzimy najróżniejsze działania mające na celu pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do Państwa strony internetowej. Zajmując się pozycjonowaniem stron w Lublinie już od ponad 10 lat dobrze wiemy, jakie linki najlepiej wpływają na wysokie pozycje. Dążymy do stworzenia takiego profilu linków, aby pozycjonowana strona zyskała autorytet w Google na tyle wysoki, by z czasem mogła wyświetlać się wyżej niż strony internetowe konkurencji. 

Wykres pozycjonowania

6. Analizy skuteczności pozycjonowania i dbanie o wzrost pozycji w Google.

Pozycjonowanie to proces długofalowy i ciągły. Nawet, gdy osiągniemy upragnione pozycje cyklicznie przeprowadzamy analizy widoczności i dostosowujemy nasze działania do aktualnych potrzeb. Trzeba pamiętać, że firmy konkurencyjne także chcą, by ich strony wyświetlały się wysoko, więc także podejmują działania pozycjonujące. Czynniki rankingowe Google regularnie się zmieniają, dlatego dbamy o to, by pozycjonowaną stronę internetową dopasowywać do bieżących wytycznych. 

Pozycjonowanie stron Lublin - modele rozliczania

Preferujemy płatność abonamentową na podstawie spisanej umowy. Koszty pozycjonowania zaczynają się od 250 zł. netto i zależą od trudności oraz ilości pozycjonowanych fraz. W naszej współpracy kładziemy nacisk na przejrzystość działań dbając o to, by nasi klienci dobrze wiedzieli jak realizujemy proces pozycjonowania. Pozycjonowaliśmy strony dla wielu firm z Lublina oraz województwa lubelskiego i taki system bardzo dobrze się sprawdza. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Pozycjonowanie lokalne - na czym to polega?

Celem wielu właścicieli firm w Lublinie jest wyświetlanie się wysoko w Google na hasła regionalne. Pozycjonując Państwa stronę dążymy do tego, aby pojawiała się ona na rozmaite hasła z dopiskiem Lublin lub lubelskie, np. "Pozycjonowanie stron Lublin", "Pozycjonowanie Lublin", itp. Proces ten jest także związany z promowaniem firmowej wizytówki w Google Moja Firma. Wiemy, co decyduje o tym, która firma wyświetla się najwyżej w mapach Google. Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo takiej wizytówki, w ramach naszej współpracy możemy oczywiście ją założyć. 

 

Pozycjonowanie stron w Lublinie - mamy w tym już doświadczenie 🙂

W ciągu ostatnich kilkunastu lat współpracowaliśmy z wieloma firmami z Lublina. Większość firm dla których rozpoczęliśmy realizację pozycjonowania lata temu współpracuje z nami na stałe. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu branży budowlanej, wnętrzarskiej, edukacyjnej, motoryzacyjnej, jubilerskiej, turystycznej i wielu innych. 

Poniżej prezentujemy przykładowe bardzo konkurencyjne frazy z Lublina, na które zajęliśmy czołowe pozycje w Google:

  • biuro rachunkowe Lublin (1600 wyszukiwań miesięcznie),
  • mechanik Lublin (1900 wyszukiwań miesięcznie),
  • jubiler Lublin (1900 wyszukiwań miesięczne),
  • meble Lublin (1600 wyszukiwań miesięcznie), 
  • hurtownia hydrauliczna Lublin (720 wyszukiwań miesięcznie),
  • wulkanizacja Lublin (3600 wyszukiwań miesięcznie),
  • i wiele wiele innych... 

Pozycjonowanie Lublin