Pozycjonowanie stron www to w dalszym ciągu jedna z najefektywniejszych, a jednocześnie najtańszych metod e-marketingu. Z nami osiągniesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach! Cechuje nas sumienność, doświadczenie i odpowiedzialność. Jesteśmy zespołem freelancerów Seo, nie zatrudniamy marketingowców w celu ciągłego poszukiwania klientów. Poszukujemy firm nastawionych na satysfakcjonującą i skuteczną współpracę. Kontaktując się z nami telefonicznie zawsze rozmawiasz ze specjalistą SEO z wieloletnim stażem, a nie z przedstawicielem handlowym. Bardzo często już pierwsza rozmowa z nami rozjaśnia wiele wątpliwości i pozwala Państwu zdobywać wiedzę w zakresie skutecznego pozycjonowania. 

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Osiągnięcie przez klienta jak najlepszego/najszybszego zwrotu z inwestycji jest dla nas priorytetem. Jednocześnie staramy się, aby nasze działania pozostawały w zgodzie z wytycznymi Google. W naszej pracy nie szukamy 'dróg na skróty'. Pracujemy sumiennie i uczciwie. W całym procesie dbamy o dobry kontakt z klientem. 

Pozycjonowanie stron krok po kroku:

Pozycjonowanie wywiad

1. Analiza potrzeb klienta. 

Na tym etapie poświęcamy czas na wspólną analizę oczekiwań. Staramy się zrozumieć jaka jest tematyka strony internetowej? Jaka jest grupa docelowa, do której będziemy chcieli dotrzeć poprzez pozycjonowanie strony? 

Szukanie słów do pozycjonowania

2. Poszukiwanie słów kluczowych.

Na podstawie otrzymanych od Państwa słów kluczowych, na które chcielibyście pozycjonować stronę dokonujemy analizy tendencji wyszukiwań w Google. Korzystając z systemów badających trendy wyszukiwań określamy, jakie słowa kluczowe są warte pozycjonowania, a na które można położyć mniejszy nacisk. Jako przykład może posłużyć fraza "Pozycjonowanie Lublin". Hasło to miesięcznie jest wpisywane w wyszukiwarkę Google średnio 480/mc. Niemniej to nie jedyne hasło, którym ludzie w Lublinie posługują się, by odnaleźć firmy od pozycjonowania stron. Wyszukiwane jeszcze są następujące frazy: pozycjonowanie strony Lublin 390/mc, pozycjonowanie stron www Lublin 180/mc, seo Lublin 50/mc, pozycjonowanie stron internetowych Lublin 50/mc. Tak przygotowana analiza pozwala na celowe działania SEO. Każdą z tych fraz dodajemy do monitoringu pozycji w Google - codziennie odnotowywanie wszystkich pozycjonowanych fraz pozwala na kontrolowanie postępów w widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

ikonka - kwadraciki

3. Analiza pozycjonowania konkurencji.

Za pomocą specjalistycznych narzędzi SEO dokonujemy analizy działań konkurencji, która wyświetla się wysoko na wybrane przez nas hasła - ich strona internetowa jest już pozycjonowana, więc są przed nami krok do przodu. Na podstawie analizy ich metod pozycjonowania możemy ustalić jakie kroki my musimy podjąć, by ich przeskoczyć w wynikach wyszukiwania. Analiza obejmuje strukturę i treści na stronach internetowych, a także profil linków pozycjonujących. Podczas analizy bierzemy pod uwagę mnóstwo kwestii technicznych związanych z prawidłowym postrzeganiem przez Google stron internetowych konkurencji, a badanie pozyskiwanych przez nich linków pozwala dość precyzyjnie określić, jakie działania i w jakim natężeniu powinniśmy realizować by osiągnąć sukces. 

Audyt Seo Strony

4. Audyt SEO oraz optymalizacja pozycjonowanej strony.

Według oficjalnych informacji przedstawicieli Google istnieje co najmniej 200 różnych czynników rankingowych wpływających na pozycjonowanie. Ogromny wpływ na widoczność strony w tzw. bezpłatnych wynikach wyszukiwania ma jej budowa. Przeprowadzamy audyt SEO, w którym zalecamy optymalizacje techniczne, modyfikacje struktury strony, tworzenie tekstów, itp. dzięki którym strona będzie przygotowana do pozycjonowania. Działania te podejmujemy w takim zakresie, by pozycjonowana strona lepiej prezentowała się w Google niż strony internetowe konkurencji. Pozycjonowanie przebiega najskuteczniej, gdy audyt SEO wykona się jeszcze na etapie projektowania graficznego strony www. 

Linki pozycjonujące

5. Link Building.

Jednym z najistotniejszych czynników mających wpływ na pozycjonowanie strony jest ilość oraz jakość odnośników prowadzących do niej z innych stron internetowych. Prowadzimy najróżniejsze działania mające na celu pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do Państwa strony internetowej. Zajmując się pozycjonowaniem stron w Lublinie już od ponad 10 lat dobrze wiemy, jakie linki najlepiej wpływają na wysokie pozycje. Dążymy do stworzenia takiego profilu linków, aby pozycjonowana strona zyskała autorytet w Google na tyle wysoki, by z czasem mogła wyświetlać się wyżej niż strony internetowe konkurencji. 

Wykres pozycjonowania

6. Analizy skuteczności pozycjonowania i dbanie o wzrost pozycji w Google.

Pozycjonowanie to proces długofalowy i ciągły. Nawet, gdy osiągniemy upragnione pozycje cyklicznie przeprowadzamy analizy widoczności i dostosowujemy nasze działania do aktualnych potrzeb. Trzeba pamiętać, że firmy konkurencyjne także chcą, by ich strony wyświetlały się wysoko, więc także podejmują działania pozycjonujące. Czynniki rankingowe Google regularnie się zmieniają, dlatego dbamy o to, by pozycjonowaną stronę internetową dopasowywać do bieżących wytycznych. 

Pozycjonowanie stron Lublin - modele rozliczania

Preferujemy płatność abonamentową na podstawie spisanej umowy. Koszty pozycjonowania zaczynają się od 250 zł. netto i zależą od trudności oraz ilości pozycjonowanych fraz. W naszej współpracy kładziemy nacisk na przejrzystość działań dbając o to, by nasi klienci dobrze wiedzieli jak realizujemy proces pozycjonowania. Pozycjonowaliśmy strony dla wielu firm z Lublina oraz województwa lubelskiego i taki system bardzo dobrze się sprawdza. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Pozycjonowanie lokalne - na czym to polega?

Celem wielu właścicieli firm w Lublinie jest wyświetlanie się wysoko w Google na hasła regionalne. Pozycjonując Państwa stronę dążymy do tego, aby pojawiała się ona na rozmaite hasła z dopiskiem Lublin lub lubelskie, np. "Pozycjonowanie stron Lublin", "Pozycjonowanie Lublin", itp. Proces ten jest także związany z promowaniem firmowej wizytówki w Google Moja Firma. Wiemy, co decyduje o tym, która firma wyświetla się najwyżej w mapach Google. Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo takiej wizytówki, w ramach naszej współpracy możemy oczywiście ją założyć. 

 

Pozycjonowanie stron w Lublinie - mamy w tym już doświadczenie 🙂

W ciągu ostatnich kilkunastu lat współpracowaliśmy z wieloma firmami z Lublina. Większość firm dla których rozpoczęliśmy realizację pozycjonowania lata temu współpracuje z nami na stałe. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu branży budowlanej, wnętrzarskiej, edukacyjnej, motoryzacyjnej, jubilerskiej, turystycznej i wielu innych. 

Poniżej prezentujemy przykładowe bardzo konkurencyjne frazy z Lublina, na które zajęliśmy czołowe pozycje w Google:

 • biuro rachunkowe Lublin (1600 wyszukiwań miesięcznie),
 • mechanik Lublin (1900 wyszukiwań miesięcznie),
 • jubiler Lublin (1900 wyszukiwań miesięczne),
 • meble Lublin (1600 wyszukiwań miesięcznie), 
 • hurtownia hydrauliczna Lublin (720 wyszukiwań miesięcznie),
 • wulkanizacja Lublin (3600 wyszukiwań miesięcznie),
 • i wiele wiele innych... 

Pozycjonowanie Lublin - czy to się opłaca?


Oczywiście, że tak. A jak myślisz w jaki sposób klientów pozyskuje twoja konkurencja? Lublin to miasto, w którym prężnie rozwija się wiele przedsiębiorstw. Postęp wielu firm z Lublina jest możliwy między innymi dzięki profesjonalnym usługom Seo. Ludzie coraz chętniej szukają lokalnych usług i produktów w internecie. Dzięki nam Twoi potencjalni klienci mogą szybko do ciebie dotrzeć. Znamy się na tym. Już sam fakt, że na hasło pozycjonowanie Lublin wyświetlamy się tak wysoko na to wskazuje.

Niektórzy dość sceptycznie podchodzą do sensowności pozycjonowania strony. Czasem czynnikiem odstraszającym może być wysoki comiesięczny koszt. Gdy dorzucimy do tego nieufność względem firm pozycjonujących… wielu osobom po prostu trudno jest podjąć decyzję o współpracy. Prawda jest taka, że pozycjonowanie wymaga wzajemnego zaufania. Czy to się opłaca? Oczywiście wszystko zależy od tego na jaką firmę Seo się trafi 😀. W pozycjonowaniu dążymy do tego, by koszty związane z abonamentem były dużo niższe w porównaniu z budżetem jaki trzeba by było zainwestować na inne kanały reklamowe takie jak Google ads. W pozycjonowaniu istotne jest aby od samego początku działać na tyle intensywnie, aby zyski jak najszybciej przekroczyły koszty - to jest po prostu inwestycja, która jeśli zostanie prawidłowo przeprowadzona moze przynieść ogromne korzyści. Wiele stron naszych klientów obecnie cieszy się ruchem z wyników wyszukiwania Google, którego wygenerowanie poprzez reklamy Google ads byłyby kilkukrotnie wyższe. Oznacza to comiesięczne duże zyski.

Pozycjonowanie w mapach Google

Pozycjonowanie w mapach Google to kluczowy element lokalnego Seo. To właśnie dzięki niej możesz zyskać nowych klientów. Twoja firma nie posiada jeszcze wizytówki w Google Moja Firma? Chętnie Ci ją założymy! 

Zazwyczaj nad lokalnymi wynikami wyszukiwania wyświetlana jest w google mapa prezentująca trzy najlepiej wypozycjonowane wizytówki. Ponieważ zawierają one bardzo przydatne i aktualne informacje, internauci bardzo chętnie z nich korzystają. Posiadanie wizytówki z dużą ilością pozytywnych opinii jest jest też jasnym sygnałem dla potencjalnych klientów, że firma jest wiarygodna i wybierana przez klientów.

Dzięki pozycjonowaniu na Lublin twoja firma także może wyświetlać się wysoko w mapach Google!

Mapa google Fryzjer Lublin

Pozycjonowanie sklepów internetowych

agent seo w pracy

Liczba klientów korzystających z zakupów online nieustannie rośnie. Nic zatem dziwnego, że sklepy internetowe rosną jak grzyby po deszczu. Od lat współpracujemy ze sklepami internetowymi. Odpowiednio dobrana strategia seo i pracowitość przynosi dobre efekty. Prowadzenie pozycjonowania jest najlepszym sposobem na pozyskiwanie wartościowego ruchu. Osobom inwestującym w e-commerce pomagamy jeszcze na etapie wyboru platformy sklepu poprzez projektowanie graficzne, a skończywszy na opisach produktów. Pozycjonowanie sklepu internetowego przynosi najlepsze efekty, gdy usługi Seo są uwzględniane jeszcze na etapie powstawania koncepcji sklepu. Kluczem do sukcesu jest poznanie słabych oraz mocnych stron konkurencji. Dzięki temu można stworzyć sklep, który także będzie zarabiał. Dobrze znamy się na pozycjonowaniu sklepów online i wiemy jakie działania są odpowiednie dla e-commerce różnych branż. Regularne analizy tendencji wyszukiwań i zachowań użytkowników pozwalają na systematyczne dopasowywanie naszych działań do nieustannie zmieniających się trendów.

Co zyskasz zamawiając pozycjonowanie?

 • Wysokie i stabilne pozycje w Google generujące sprzedaż,
 • Realny wzrost ruchu na stronie,
 • Pomoc w redagowaniu atrakcyjnych i profesjonalnych treści,
 • Opieka specjalisty seo z wieloletnim stażem,
 • Indywidualne podejście,
 • Analizy działań konkurencji,
 • Konkurencyjne ceny.

Jesteśmy agencją Seo rodem z Lublina. Zajmujemy się pozycjonowaniem, content marketingiem oraz reklamami Google ads. Pomagamy także w weryfikacji działań innych agencji Seo.