Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nodequeue_queue has a deprecated constructor in include_once() (line 1105 of /includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /includes/common.inc).
tel. 535 801 780

tel. 535 801 780

Wyciągnięcie witryny z filtra algorytmicznego

Jakiś czas temu z polecenia zgłosił się do nas właściciel kilkuletniego sklepu internetowego. Zlecenie miało dotyczyć pozycjonowania regionalnego oraz jeśli to możliwe (możliwy budżet był bardzo niski) wypromowanie strony na frazy ogólnokrajowe. Warto przy tym zaznaczyć, że główne słowo kluczowe wchodzące w grę w plenerze słów kluczowych google adwords jest wyceniane na ok. 3tys./miesiąc :). Problem był w tym, że strona była już pozycjonowana - w seokatalogach - rezultatem tego był filtr algorytmiczny. Nasze działania na rzecz pozycjonowania tego sklepu internetowego skierowane były w trzech kierunkach:

1) Optymalizacja Seo - oczywiście na ile to było możliwe, gdyż skrypt cms sklepu ma spore ograniczenia w kwestii chociażby edycji Title i description.

2) Opracowanie i wdrożenie nowej strategii linkbuildingu.

3) Likwidowanie starych linków będących bezpośrednią przyczyną nałożonego filtra algorytmicznego.

Pomimo tego, że budżet przeznaczony na nasze działania naprawdę jest mocno ograniczony, rezultaty są na prawdę dobre :). Poniżej przedstawiam wykresy pozycji z ostatniego roku.

fraza regionalna:

pozycjonowanie regionalne

fraza ogólnokrajowa (koszt miesięczny w google adwords ok. 3tys. zł.):

Pozycjonowanie ogólnokrajowe

 Wykresy pochodzą z serwisu webpozycja.pl

 

Warto wyciągać stronę z filtrów google? Warto :).

 

Czytaj więcej
kochamy dywany
Materace Sklep
pompy g��binowe, pompy do szamba i do studni POMPYLUBLIN.pl
e-pazur Bia�ystok